KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095277
nr 1309 5277
Oidentifierad konstnär. Mälardrottningen. Signerad Mikko. Olja på duk, 41x33cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 februari 2020
kl 20:19:31
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr